معرفی شرکت

• کمپانی مارتینزنیتو MARTINEZ NIETO, S.A در سال 1968 در جنوب اسپانیا با هدف تولید محصولات و مکمل های تغذیه ای طبیعی تاسیس شد.

• تولید محصولات برند مارنیز MARNYS در این کمپانی در فضایی ورای استانداردهای رایج تولید در دنیا و با بکارگیری توانایی علمی و نوآوری متخصصین، آزمایشات کنترل کیفی و تضمین کیفیت مواد اولیه و محصولات تولیدی انجام می شود و بدین ترتیب است که محصولات مارنیز بهترین کیفیت را برای دوستداران مارنیز به ارمغان می آورد. مارنیز از مواد تغییریافته ژنتیکی (GMO) به هیچ وجه در محصولات خود استفاده نمی کند. مارنیز معتقد به حفظ محیط زیست برای نسل های آینده می باشد و خود را متعهد میداند با پایبندی به اصول توسعه پایدار نسبت به حفظ محیط اطراف اقدام نماید.

• مارنیز با رویکرد به روز کردن محصولات طبیعی با بهترین کیفیت، روز به روز در حال رشد بوده و هم اکنون در بیش از 60 کشور جهان عرضه می گردد.

• ما به عنوان خانواده مارنیز در ایران اعتقاد داریم که این محصولات طبیعی و بعضا اورگانیک، سالم تر و اثرگذارتر از محصولات مشابه مصنوعی میباشند و در بسیاری موارد با ارتقای سطح سلامتی و کیفیت زندگی، بدن را در مقابل بسیاری از بیماری ها محافظت می نماید.